Zkoušky a soustředění

Pro zájemce jsme domluvili termín prvních letošních zkoušek na vyšší STV a to v pátek 17.2. ve standardním tréninkovém čase od 16:30.

 

Zároveň máme rezervovaný termín letošního soustředění na Báře od 1.5. do 7.5. Soustředění je určené pro všechny, bez rozdílu věku nebo technického stupně a pokud budou mít zájem i někdo z rodičů či jiných necvičících, klidně s námi může vyrazit :)

Cena: 5400 Kč                   (záloha 2500,- do 14.2., doplatek 2900,- do  31.3.)

Místo: Relax hotel Bára, Benecko 132, 512 37 (http://hotelbarabenecko.cz/)

Ubytování: 2-5 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím (malá koupelna se sprchou a záchodem)

Stravování: snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře + pitný režim po celý den

Doprava: společná autobusová

Program: Ranní rozcvička, snídaně, dopolední tvrdý trénink karate s pauzou na svačinku, oběd, polední klid, odpolední bojové hry, soutěže, výlety, prostě cokoliv co se dá podnikat venku, večeře, poslední fyzicky náročné aktivity k vyčerpání poslední sil, příprava do hajan a večerka.

Co nás čeká v roce 2023

Zdravím bojovníky! Máme před sebou prvních pár dní nového roku 2023 a s nimi i prvních pár tréninků a Vy se jistě ptáte, co se na Vás chystá. Pojďme si tedy shrnout, co nás pod hlavičkou SKIF CZ v letošním roce čeká:

- 15.1. - Novoroční turnaj v Hradci Králové

- druhá polovina února - zkoušky na vyšší STV

- 4.-5.3. - seminář se sensei Paolem Lusvardim v Ostravě (hlavně pro pokročilejší karateky)

- 29.-30.4. - Grand Prix Hradec Králové

- 1.-7.5. - již tradiční oddílové soustředění na hotelu Bára na Benecku v Krkonoších (bližší informace budou brzy následovat)

- 14.5. - MČR SKIF v Hradci Králové

- 27.-28.5. - seminář s kanchem Nobuaki Kanazawou v Hradci Králové (vhodný i pro mírně pokročilé karateky)

- druhá polovina června - zkoušky na vyšší STV

- 8.10. - 1. kolo NP SKIF - Musashiho pohár SKIF v Brně

- 4.-5.11. - seminář se shuseki shihanem Manabu Murakamim v Hradci Králové (také vhodný i pro mírně pokročilé karateky)

- 11.11. - 2. kolo NP SKIF - SKIF Prague Open v Praze

 

Každou z událostí zapisujeme i s bližšími informacemi do naše oddílového kalendáře dostupného na stránkách vpravo nahoře. Případně bližší informace i více akcí SKIF můžete vždy shlédnout i na stránkách SKIF CZ, případně na Karate Records.

OSS

Tréninky v novém školním roce 2022/2023

Zdravíme všechny loupežníky, kteří se nám rozutíkali po světě. Prázdniny se nám k radosti všech blíží ke svému konci a již se jistě v duchu ptáte, kdy se opět potkáme při společném cvičení.

Oficiálně začínáme ve středu 7.9. prvním tréninkem od 16:30.

Zároveň, jako každý rok, pořádáme nábor nových členů a to od středy 14.9. od 16:30 hodin a po tomto datu kdykoliv každou středu a pátek vždy od 16:30. Vítáni jsou všichni od věku 6 let, bez horního věkového omezení. Již první náborový trénink bude i cvičebním, doporučujeme tedy tepláky a tričko, protože ve fraku se špatně dělají kotrmelce.

Těšíme se, těšte se také!

Trenér Honza.

Zrušené tréninky 21.10.2022

V pátek 21.10. jsou zrušené tréninky od 16:30 i od 18:00.

Trenéři jedou na seminář s hansim Masaru Miurou do Brna, protože cesta karate je na celý život a i trenéři se musí neustále učit a zdokonalovat.

OSS

Čekají nás ještě jedny zkoušky!

Zbývá nám ještě měsíc do prázdnin než se nám všichni rozprchnete do všech koutů světa. Rozhodně ale není čas polevit, naopak, stejně jako ve škole, my také finišujeme a proto musíme pořádně zabrat. Protože nás v pátek 24.6. čekají ještě jedny zkoušky na vyšší STV. Ničeho se nebojte, vše již umíte, jen budeme pilovat formu Laughing.

 

Venku to vypadá na moc pěkné počasí, ideální k venkovním tréninkům, ani moc vedro a jen málo deště. Choďte prosím na tréninky ve sportovní obuvi, ve které se dá pořádně běhat. Když bude venku hezky, budeme chodit cvičit ven.

 

No a ještě malé fotografické ohlédnutí za uplynulým měsícem. Soustředění na Báře se velice vydařilo a nejvíce se domů nechtělo trenérům, kteří prosili děti, aby mohli ještě chvíli zůstat, ale ty že nééé, že se už domů těší na řízek. Takže příští rok se určitě těšíme, že Vás pojede ještě více a určitě na delší dobu. My jsme si to užili moc!

Minulý týden se také někteří z nás zúčastnili MČR SKIF 2022. Jako vždy jsme neodjeli s prázdnou a je vidět, že i když se na závody primárně nepřipravujeme, i tak se můžeme měřit s rodilými závodníky z celé republiky. Aby šli příkladem, zúčastnili se i trenéři Petr a Vláďa a oba se také umístili na stupních vítězů a potvrdili, že rozhodně nepatří do starého železaCool. Zmrzlinové poháry si odvezli Tuan Kiet a Maya a i Vašek se i přes své první závody vždy probojoval z prvního kola! Takže všem huráááá.

OSS