Tréninky v novém školním roce 2022/2023

Zdravíme všechny loupežníky, kteří se nám rozutíkali po světě. Prázdniny se nám k radosti všech blíží ke svému konci a již se jistě v duchu ptáte, kdy se opět potkáme při společném cvičení.

Oficiálně začínáme ve středu 7.9. prvním tréninkem od 16:30.

Zároveň, jako každý rok, pořádáme nábor nových členů a to od středy 14.9. od 16:30 hodin a po tomto datu kdykoliv každou středu a pátek vždy od 16:30. Vítáni jsou všichni od věku 6 let, bez horního věkového omezení. Již první náborový trénink bude i cvičebním, doporučujeme tedy tepláky a tričko, protože ve fraku se špatně dělají kotrmelce.

Těšíme se, těšte se také!

Trenér Honza.

Čekají nás ještě jedny zkoušky!

Zbývá nám ještě měsíc do prázdnin než se nám všichni rozprchnete do všech koutů světa. Rozhodně ale není čas polevit, naopak, stejně jako ve škole, my také finišujeme a proto musíme pořádně zabrat. Protože nás v pátek 24.6. čekají ještě jedny zkoušky na vyšší STV. Ničeho se nebojte, vše již umíte, jen budeme pilovat formu Laughing.

 

Venku to vypadá na moc pěkné počasí, ideální k venkovním tréninkům, ani moc vedro a jen málo deště. Choďte prosím na tréninky ve sportovní obuvi, ve které se dá pořádně běhat. Když bude venku hezky, budeme chodit cvičit ven.

 

No a ještě malé fotografické ohlédnutí za uplynulým měsícem. Soustředění na Báře se velice vydařilo a nejvíce se domů nechtělo trenérům, kteří prosili děti, aby mohli ještě chvíli zůstat, ale ty že nééé, že se už domů těší na řízek. Takže příští rok se určitě těšíme, že Vás pojede ještě více a určitě na delší dobu. My jsme si to užili moc!

Minulý týden se také někteří z nás zúčastnili MČR SKIF 2022. Jako vždy jsme neodjeli s prázdnou a je vidět, že i když se na závody primárně nepřipravujeme, i tak se můžeme měřit s rodilými závodníky z celé republiky. Aby šli příkladem, zúčastnili se i trenéři Petr a Vláďa a oba se také umístili na stupních vítězů a potvrdili, že rozhodně nepatří do starého železaCool. Zmrzlinové poháry si odvezli Tuan Kiet a Maya a i Vašek se i přes své první závody vždy probojoval z prvního kola! Takže všem huráááá.

OSS

Podzimní prázdniny a SKIF Prague Open 2021

Z důvodu podzimních prázdnin se ruší i tréninky dětí 27.10. a 29.10. Pilně trénujte sami doma a kdo bude mít chuť, může vyrazit hned 30.10. na SKIF Prague Open 2021, který se koná v Dolních Břežanech u Prahy.

Soutěž bude probíhat ve sportovní hale Dolní Břežany, Na Vršku 290, Praha 15. Registrace probíhá na místě od 7:30 do 8:30 a samotná soutěž bude začínat od 9:00. Závodníci se tedy musí registrovat do 8:30 aby mohli do závodů nastoupit.

OSS

Zkoušky na vyšší STV

12.2. proběhlo první kolo zkoušek na vyšší technické stupně. Zúčastnili se především ti nejstatečnější z Vás, kteří jste překonali svou nervozitu a sami jste se přesvědčili, že tento první krok byl především o překonání sebe sama. Děkujeme zkušebnímu komisaři Michalovi Kaiserovi ze Shotokan Karate Do školy Vinařice za prověření znalostí našich bojovníků.

Všichni, kteří se zkoušek zúčastnili v nich zároveň uspěli a my jim tímto gratulujeme! Doufáme, že především pro členy náboru letošního školního roku to je velká motivace do dalšího cvičení a že se stanou vzorem i ostatním. Pro ty co do zkoušek zatím nenašli odvahu samozřejmě není všem dnům konec. Naopak! Do konce března bude určitě další možnost vyzkoušet svou připravenost. Makejte ze všech sil!

OSS

8.9. opět pod střechou!

Ahoj, po dlouhé době se můžeme sejít opět pod střechou. Budeme se na Vás těšit od středy 8.9. 16:30. Od té doby pojedeme klasicky jako jsme zvyklí.

Zároveň se 8.9. ve stejný čas těšíme na všechny nově příchozí, kteří jsou po prázdninové zahálce lačni nových zážitků a chtějí se učit rozvíjet své tělo i ducha. Můžete se přijít jen podívat, ale ideálně přijďte rovnou ve sportovním (tepláky a tričko stačí) a můžete si s námi rovnou zacvičit.

OSS

Nábor karate slaný 2021