Pomáháme i v roce 2016

Zdravím karateky ze Slaného, jejich rodiče a přátele!
Opět jsme dokázali, že nám není jedno, jak se mají lidé v Domově Slaný a jak děti bez rodičů, nebo v jiných těžkých situacích.


Ve středu 14.12. jsem se sedmi statečnými z našeho oddílu navštívil Domov Slaný, kde nás už dobře znají, jelikož jsme zde součástí předvánočních radovánek již pátým rokem. Dětičky zacvičily, zahrály na rozličné hudební nástroje, zazpívaly společně s klienty domova koledy a nakonec jim rozdaly přáníčka, která vlastnoručně vyráběly, ať už doma či ve škole. To totiž dokazuje, že si alespoň na maličkou chvíli vzpomněly na lidi, kteří to potřebují. A přesně toto je můj cíl, když každý rok připravuji tuto akci. Všem zúčastněným a jejich rodičům patří veliký dík!
Ale to nám nestačí, my jdeme ještě dále a na tradiční vánoční besídce v pátek 16.12. jsme díky rodičům a přátelům naplnili tombolu, kterou jste si pak zpět odkoupili v podobě lístků, které přinesly jako výhra, radost vašim dětem a vybraná částka pomůže dětem z FOD Klokánek, jako minulý rok. Tentokrát se podařilo, i přes malou účast, vybrat 3400,- Kč. Všem dárcům přeji, ať mají dobrý pocit z dobrého příkladu, který dali svým dětem a z dobrého činu, který pomůže potřebným. A ještě jednou všem děkuji! Oss!
Zbývá všem popřát krásné Vánoce strávené v kruhu nejbližších a hodně zdraví a lásky v roce 2017!
Oss!
Michal