Co nás čeká do konce tohoto roku?

Zdravím bojovníky a jejich rodiče!
Už nějaký čas jsme na společné cestě a v následujících řádcích si můžete přečíst, kudy se ta naše cestička bude ubírat v blízké budoucnosti.

17.12. od 15:00 - Pravidlem se již stala naše návštěva v Domově Slaný. I letos půjdeme potěšit klienty domova v adventním čase, ukázat jim, co jsme se naučili a zazpívat si společně vánoční koledy.
19.12. od 17:00 - Vánoční besídka se bude konat jako obvykle v pátek místo obou tréninků. Budeme dělat ukázky toho, co již zvládáme, co jsme vylepšili, nebo se nového naučili. Nebude chybět sekání mečem - Tameshigiri, ukázka sebeobrany,samozřejmě tombola a video z posledního soustředění. Letošní rok půjde výtěžek z dobrovolného vstupného a tomboly výhradně na umoření dluhu "našeho snu" S pomocí ostatním je to jako v letadle: Nejprve musíte nasadit masku s kyslíkem sobě, abyste mohli pomoci nasadit masku dětem a těm, co to sami nezvládnou.
Věřím, že už to dotáhneme do konce a příští rok budeme moci pomáhat zase ostatním!
20.12. - Vánoční turnaj dětí a mládeže a zkoušky na vyšší KYU, kterého se opět zúčastní kluby z Brandýska a Plzně. Půjde o přátelské setkání ve vánočním čase. Žáci a studenti si porovnají své schopnosti a dovednosti, které budou moci někteří uplatnit v následujících zkouškách.
Chtěl bych poprosit rodiče, zda by nepřinesli nějaké ceny do tomboly, aby jsme udělali radost co nejvíce dětem.
Předem děkujeme za jakoukoliv podporu a účast!
vaši trenéři
Oss!