DEN 3.

Dnešní den jsme začali hodinovou rozcvičkou v kopcích kolem Báry. Musel jsem dokonce přehodit na nejlehčí převod, abych některé z nich zvládl... Dopoledne jsme opět trénovali a podle výkonů, sestavili s trenéry nominační seznam na MČR SKIF tuto neděli 21.6. v Hradci Králové. Seznam je zde:
Bletterbauer Ondřej
Brodský Kristian
Černická Adéla
Honzátko Michal
Jirka Ondřej
Kaiser Michal
Knížková Iva
Košťál Jan
Kovářová Petra
Kratochvíl Marek
Kysela Daniel
Kysela Filip
Maštalířová Julie
Šturm Matěj
Tašlmar Martin
Veselý Jakub
Viktora David
Vlček Jan
Zůna Marek
Potřebujeme závazně potvrdit jejich účast na turnaji. Potvrzovací sms posílejte na číslo: 724 518 634 co nejdříve během dnešního dne. Propozice a informace jsou zde.
Od 14:30 jdeme na tůru až do večera. Více zase večer
Po celodopoledním drillu jsme se rozhodli s trenéry, že necháme bojovníky oddechnout a vyrazíme na blízký kopec Šeřín, kde je pěkná skalní vyhlídka a také zakopaná oddílová schránka s různými vzkazy z minulého soustředění. Vyrazili jsme ve 14:30 a cestu si zpestřili různými úkoly a soutěžemi, střelbou na balonky, nebo výrobou nástrahy a později i její odpálení nic netušícím členem našeho oddílu. No ty 4 km jsme šli dvě a půl hodiny!!! Tam jsme posvačili, přečetli si vzkazy z "lahve", připsali nové, odpálili modrou dýmovnici a už jsme museli pospíchat, abychom stihli večeři. Po večeři byla volná zábava. Nejmenší dostali za úkol nařezat a nasekat dřevo a pak rozdělat oheň, větší si vzali vzduchovky a stříleli na všechno možné i nemožné a ostatní hráli fotbal. Trenéři vše jistili z verandy, kde jim zapadající slunce obarvilo jejich limonády do zrzava! Před večerkou jsme odpálili pár raket, k velké libosti učitelek z mateřské školky, které se od 20:00 snaží vždy marně uspat své svěřence v prvním patře. Ve 21:00 byli již všichni malý na pokojích a co se tam dělo, vám raději ani nebudu psát. Omylem jsem do jednoho pokoje nahlédl, a....raději nic! Prosím rodiče, kteří mají problém s dopravou na nedělní MČR, ať napíší na naši návštěvní knihu a naopak rodiče, kteří jedou do Hradce a mají volno v autě, ať se také ozvou a domluví se mezi sebou. Je to Mistrovství ČR, je jednou za rok a byla by škoda, když se děti tak snaží, jim neumožnit start.
Oss!
Ještě nemám potvrzení od většiny závodníků!!! Musíme poslat seznam do Hradce co nejdříve, polepšete se a napište sms, zda ano či ne.
Oss.
foto_001