Soustředění 2022

Ahoj všem. Rádi bychom Vám nastínili itinerář letošního roku 2022, co nás čeká a nemine.

 

V letošním roce plánujeme opět soustředění po covidové pauze v předcházejících letech. Rezervovat termín je nutné co nejdříve, proto prosíme o informaci, kdo má zájem se zúčastnit nejpozději do poloviny ledna! Kapacita je jen 30 míst a pojedou s námi i zkušenější členové, proto neváhejte.

  • Termím 1.5. - 6.5. 2022
  • Lokace: Benecko v Krkonoších
  • Cena: cca 800 Kč/den na osobu (ještě upřesníme dle zájmu nejpozději do poloviny ledna)
  • Co Vás čeká? Výlety, střelby ze všeho možného, soutěže a hlavně intenzivní cvičení karate uprostřed panenské přírody a kvanta čerstvého vzduchu! To vše samozřejmě s úsměvem na rtech.

 

Dále jsou na pořadu několikery závody (především pro pokročilejší karateky). První už 16.1. v Hradci Králové a další budou následovat. Vždy Vás budeme včas informovat kde a kdy.

 

Určitě se dostaneme i ke zkouškám na vyšší technické stupně. Ty bychom měli všichni bez problému zvládnout před koncem nynějšího školního roku, protože každý týden je vidět, že Vám karate stále více přechází do žil! Je vidět, že na sobě tvrdě makáte a i když jsou na Vás trenéři na tréninku ostří, uvnitř je těší, jak Vám to ve skutečnosti jde. Cool

 

No a v neposlední řadě jedna formální nemilá věc a tou jsou příspěvky, které mají být zaplacené do 20.1. Bez nich nejste přihlášeni ke cvičení v Sokolu a župa Budečská se na nás proto bude dost zlobit a my následně na Vás. Proto plňte i tuto svou povinnost svědomitě stejně tak, jak svědomitě přistupujete k Vašemu tréninku. Aktuální cifry jsou uvedeny v sekci kontakty.

 

Těšíme se na viděnou na tréninku. OSS!