Bližší informace o soustředění Bára 2022

Zdravím bojovníky a přináším Vám bližší informace ohledně blížícího se soustředění, které se bude konat 1.5.-6.5. (tedy již za 2 týdny!).

Doprava:

- Odjezd 1.5. z autobusového nádraží ve Slaném v 13:00. Na místo se prosím dostavte ca o 30 minut dříve, ve 12:30.

- Příjezd 6.5. bude opět na autobusové nádraží ve Slaném. Z Báry se bude odjíždět v 9:00 a cesta potrvá ca 3 hodinky, takže dorazíme okolo 12:00.

 

Dlabanec:

- Zajištěno je 5 jídel denně = snídaně - svačina - oběd - svačina - večeře + pitný režim po celý den k dispozici.

- Při ubytování je restaurace s možností nákupu pochutin plných cukrů, solí a dusičnanů draselných, tedy nanuků, pendreků, cukrovinek, brambůrek a jiných škodlivin, takže malé kapesné pro děti nebude od věci.

 

Co na sebe:

- Budeme se vyskytovat na horách a většinu dne budeme trávit venku buď cvičením anebo naprosto vyčerpávajícími pochody do neprobádaných končin Krkonoš. Takže....

- - Na cvičení: Karategi + pásek, sportovní obuv (tenisky na běhání, fotbálek, cvičení), tepláky, mikinu, případně kraťasy a trička, čepici kdyby pražilo slunce.

- - Na pohyb ve volném terénu: ideálně pevnější obuv, neuděláte chybu, když budou mít děti na ven ještě zimní obuv (raději přibalte i holínky pro případ nepřízně počasí), něco nepromokavého (pláštěnku, bundu...) a něco teplého!, batůžek + lahev na pití.

- - Pro každodenní využití: čisté spodní prádlo na každý den + něco navíc, nikdo nejsme dokonalí, pyžamo, přezůvky na pohyb v hotelu, ručník a hygienu!

- Vše sbalit ideálně do jednoho zavazadla na osobu + zmíněný batůžek na svačiny, pití a poklady.

- Sebou se může hodit spousta drobností: kapesní nožík, buzola, psací potřeby, repelent, opalovací krém...

 

Co Vás bude čekat:

- Ráno rozcvička, snídaně, úklid pelechů.

- Dopoledne karate, svačina, karate, oběd.

- Odpoledne chvíli pauza a poté jakákoliv vhodná venkovní a vyčerpávající aktivita - běhání, skákání a dovádění, výlety, pochody, rozhledy, lezení a šplhání.

- Večer pak večeře, vyčůrat, vykoupat a spát.

 

Sebou k autobusu doneste vyplněnou Bezinfekčnost + kopii kartičky pojišťovny!

Nezapomeňte, že i když je ve Slaném jaro v plném proudu, na horách se ještě o Velikonoce lyžovalo. Volte tedy oblečení dětí i s ohledem na to.

Mobily nechte doma, aby Vás zbytečně nerozptylovaly. V případě potřeby máte na stránkách kontakt na všechny trenéry, kteří budou na telefonu k dispozici v případě naléhavých událostí. Takový pohled na adresu Hotelu Bára potěší víc než 1000 SMSek!

 

No a vzhledem k tomu, že všichni trenéři budou tou dobou na Benecku, s lítostí tedy rušíme v tomto týdnu tréninky pro ty z Vás, kteří na soustředění nejedou, tedy 4.5. a 6.5..

 

OSS